top of page

Znowu pobiegniemy po płycie lotniska. „Odlotowa 5” wystartuje 18 marca!


Już 18 marca na drodze startowej Portu Lotniczego Bydgoszcz, wystartują nie tylko samoloty lecz także miłośnicy biegania i aktywnego spędzania czasu. „Operacja” rozpocznie się o godzinie 12.00 - bieg „Odlotowa 5”!

Prosta, utwardzona i płaska trasa to idealna okazja do wspólnego startu profesjonalistów jak również tych, którzy dopiero rozpoczynają biegową przygodę i samotnie pokonują kilometry. Dystans 5km zapewne dla wielu uczestników zakończy się poprawieniem życiowego rezultatu w iście odlotowym stylu. Prócz samego startu na biegaczy czeka szereg dodatkowych atrakcji i wrażeń związanych z lokalizacją wydarzenia. Każdego dnia, z Portu Lotniczego Bydgoszcz startują samoloty, pokonując setki, a nawet tysiące kilometrów. W niedzielę 18 marca z Lotniska Bydgoszcz wystartują także setki biegaczy – każdy z nich w innym celu, jedni by pobić życiowy rekord, inni by rozpocząć biegową przygodę..„Odlotowa5” to idealna okazja, by spojrzeć na regionalne lotnisko z innej perspektywy. Bieg po drodze startowej to prawdziwa gratka nie tylko dla amatorów biegania, także dla pasjonatów lotnictwa. Organizatorami wydarzenia są Akademia Mistrzów Sportu, Budstol Invest oraz Biegi Bydgoszcz. W biegową podróż na pokładzie „Odlotowej 5” zarezerwowanych jest prawie 1000 miejsc "boardingowych” dla uczestników, dlatego warto nie zwlekając w odpowiednim czasie dokonać rejestracji. Na zwycięzców Open jak i odpowiednich kategorii wiekowych przewidziano liczne nagrody rzeczowe oraz pieniężne. - Dystans jak nazwa wskazuje to 5km, dlatego jest to bieg dla każdego, po równej, płaskiej powierzchni. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, czy podoła i czy przebiegnie 5km w swoim rekordowym czasie, to zapraszamy do AMS na treningi przygotowujące. Ułożymy, plan specjalnie dla Ciebie. By lepszym Być... – mówi Jacek Lewandowski z Akademii Mistrzów Sportu.

Najświeższe informacje można śledzić na facebook.com/odlotowa5.


Bieg Odlotowa 5 jest częścią wyjątkowego cyklu "Biegowe Pory Roku 2023" - czterech szybkich biegów 5km po asfalcie w ciekawych lokalizacjach.


Istnieje możliwość rejestracji indywidualnie na poszczególne biegi cyklu lub w promocyjnej cenie na cały cykl !


Tekst i fot.: Stanisław Gazda


#InfoProstoDlaWas

88 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page