top of page

Zimowy PGE Narodowy w Trasie odwiedza Bydgoszcz! [ZDJĘCIA]


28 i 29 stycznia jedno z najbardziej rozpoznawalnych zimowych miasteczek gości na lodowisku Torbyd w Bydgoszczy. Skorzystać można z doświadczenia najlepszych instruktorów łyżwiarstwa i atrakcji dla wszystkich szukających miejskich, rodzinnych rozrywek podczas ferii.Uczestnicy zabawy będą mogli liczyć na bezpłatne szkolenia z wykwalifikowaną kadrą instruktorską prosto ze znanego wszystkim Zimowego Narodowego w ramach cykli tematycznych, którym towarzyszyć będą animacje na lodowisku i w strefie zabaw, rozgrzewki z układami choreograficznymi, kolorowanki dla dzieci, wielkoformatowe klocki, a także łamigłówki i konkursy wiedzy o Zimowym PGE Narodowym w Trasie z nagrodami oraz popularne tworzenie gifów.


ROZKŁAD JAZDY NA LODOWISKU W BYDGOSZCZY:


- Poranki dla dzieci z PGE - 11:00 - 11:45; 13:00 - 13:45

Zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach.

- Trening łyżwiarski dla młodzieży i dorosłych - 15:00 - 15:45; 17:00 - 17:45

Warsztaty dedykowane młodzieży i dorosłym, których celem jest zachęcenie do wejścia w nową formę zimowej aktywności fizycznej.

- Disko Lodowisko z 4FUN.TV - 19:00 - 19:45

Popularna na zimowym miasteczku lodowa dyskoteka w rytm największych hitów stacji 4FUN.TV.


STREFA ZIMOWEGO PGE NARODOWEGO W TRASIE - 11:00 - 19:00


Bilety dostępne są w kasach lodowiska w standardowych cenach - dodatkowe aktywności na lodowisku w ramach wydarzenia są bezpłatne. Na odwiedzających stronę www.zimowynarodowy.pl czeka niespodzianka - darmowe wejściówki do pobrania. Liczba bezpłatnych biletów jest ograniczona.


Tekst i zdjęcia: Stanisław Gazda
#InfoProstoDlaWas

88 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page
https://webep1.com/go/f8789f3d02