top of page

Zapowiedź: 3 odcinek „Sanatorium miłości” [ZDJĘCIA]


„Węch i smak" tak można byłoby zatytułować 3 odcinek „Sanatorium miłości". Te dwa zmysły będą mocno związane z 2 głównymi aktywnościami seniorów.


Poranek rozpocznie się jak zwykle, w sielankowej atmosferze - będą rozmowy w pokojach, dzielenie się wrażeniami z wczorajszego dansingu. Jednak do jednego z pokoi zawita Marta Manowska, żeby przekazać kopertę dla Kuracjusza Odcinka - kto nim zostanie?

Węch

Kolejnym punktem dnia będą warsztaty zapachowe. Każdy z panów będzie miał skomponować zapach dla swojej pani. I odwrotnie.

„Jak mi je wręczał to zaśmiałam się bo ja właśnie dla niego przygotowywałam swoje perfumy. Czy to jakaś magia między nami?" - wyzna Bożena, po otrzymaniu fiolki. Kto obdaruje kobietę perfumami? Czyżby krystalizowała się już pierwsza para?

W finale będzie wiele zaskoczeń - jeden z mężczyzn otrzyma aż 3 zapachowe folki! Domyślacie się który?

Smak

Kolejna aktywność będzie nie lada wyzwaniem dla niektórych panów! Będą musieli w 30 minut przygotować sałatki dla pań, które następnie będą wybierały najlepszą dla siebie, nie wiedząc kto ją zrobił. Niektóre kobiety na podstawie użytych składników trafnie wskażą autora danej potrawy.

„Taka konkurencja to dla mnie bułka z masłem. Lubię gotować i umiem gotować. Zobaczyłem najpierw co inni robią i jeśli oni zdecydowali się sałatki warzywne to ja zrobię sałatkę owocową" - jeden z uczestników jest bardzo pewny swoich umiejętności. Czy oczaruje Panie?

Wynik był zaskakujący - po dwie panie znalazły się przy 3 stanowiskach, a to oznacza 3 randki na koniec odcinka. Wygrały sałatki o charakterystyce: „słodka", „fit" i „na ostro".

Mężczyźni będą musieli zdecydować, które z kobiet wybiorą na spotkanie w niech innych okolicznościach.

Na kuracjuszy w tym odcinku czekało jeszcze jedno wyzwanie: nurkowanie, które wielu przysporzyło nie lada problemów, mimo umiejętności pływackich.

Na koniec dnia, po randkach, już tylko głosowanie na Kuracjusza kolejnego odcinka i odpoczynek przed kolejnym, pełnym wrażeń, dniem.


(gaz)

Fot.:Materiały prasowe
#InfoProstoDlaWas

63 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page