top of page

Zakaz prowadzenia pojazdów, brak badań technicznych, alkohol i wpadka w ręce patrolu…


Policjanci z Białych Błot zatrzymali pijanego kierowcę. 50–latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.Do zdarzenia doszło chwilę przed północą. Wówczas patrol z Białych Błot patrolując teren Łochowa zauważył pojazd marki VW Sharan, którego jazda wskazywała, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu. Policjanci zatrzymali auto do kontroli przy ulicy Mahoniowej.


W trakcie kontroli funkcjonariusze wyczuli w rozmowie z 50-letnim kierowcą alkohol. Badanie alkomatem to potwierdziło. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo, w trakcie sprawdzania mężczyzny w policyjnym systemie okazało się, że ma sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Zakaz aktualny ma jeszcze na blisko trzy lata. Vw został zabezpieczony. Ponadto, mundurowi zatrzymali elektronicznie dowód rejestracyjny od vw, za brak aktualnych badań technicznych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.


Śledczy z Białych Błot, po wytrzeźwieniu 50-latka, przedstawili mu zarzut kierowania pojazdu w stanie nietrzeźwości i złamanie sądowego zakazu. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


(gaz)


#InfoProstoDlaWas

99 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page
https://webep1.com/go/f8789f3d02