top of page

Z Ryanairem na najlepsze rynki bożonarodzeniowe w Europie…


Ryanair, europejska linia lotnicza nr 1, by zapewnić świąteczny nastrój, oferuje w tym sezonie zimowym loty z Polski do najlepszych miejsc na jarmarkach bożonarodzeniowych w Europie, w tym do Rygi, Wiednia, Arlandy i Gothenburg, już PLN145. Wybierz się na spacer po autentycznej zimowej krainie czarów, przesiąknij świąteczną atmosferą i uwolnij swojego wewnętrznego świątecznego elfa.Ryga – Dla każdego, kto chciałby odwiedzić Łotwę, nie ma lepszego czasu na wycieczkę do Rygi niż te świąteczne tygodnie. Postrzegana jako jedno z najbardziej przyjaznych dla budżetu miejsc na city break w Europie, leć do Rygi na niskich taryfach Ryanair z Warszawy, Krakowa czy Gdańska i odkryj ulice starego miasta, autentyczne sklepy designerskie i czarujące, wypełnione drewnianymi straganami jarmarki świąteczne. Odwiedź Plac Dome, Plac Livu lub Park Esplanade, gdzie będziesz mógł cieszyć się domowymi prezentami i kuszącymi, autentycznymi łotewskimi przysmakami, siedząc przytulnie przy grzanym winie.

Wiedeń – Odkryj świąteczne marzenie, jakim jest Christkindlmarkt na Rathausplatz - najbardziej znany wiedeński jarmark bożonarodzeniowy z ponad 100 drewnianymi straganami. Wiedeński Rathausplatz, który w ostatnich latach postawił na zrównoważone produkty, jest zwycięzcą dla dzieci i smakoszy - oferta gastronomiczna na tegorocznym targu posiada certyfikat pełnej ekologiczności lub znak Natürlich gut essen, który wskazuje na koncentrację na regionalnej, sezonowej i ekologicznej żywności.

Wiedeń jako miasto jest znany na całym świecie jako Miasto Muzyki. To tętniące życiem, obowiązkowe miejsce dla poszukiwaczy przygód, pełne kolekcji sztuki, obowiązkowych atrakcji i kolorowej architektury. Sprawdź Wiedeńską Operę Państwową i Filharmonię, w której odbywa się ponad 15 000 imprez rocznie; odwiedź Schonbrunn, Pałac Belwederski i Katedrę św. Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz na jeden dzień, czy na kilka, w tym tętniącym życiem mieście jest wiele do odkrycia.

Arlanda – Od tradycyjnych po współczesne - sztokholmskie jarmarki bożonarodzeniowe to miejsce dla smakoszy. Ciesz się kieliszkiem glogg, przeglądając drewniane stragany z autentycznymi klopsikami, świąteczną szynką i innymi świątecznymi potrawami. Nie można przegapić Farmerskiego Jarmarku Świątecznego w Tessinparken, Jarmarku Świątecznego w Pałacu Drottningholm, Jarmarku Świątecznego w Färgfabriken oraz Jarmarku Świątecznego w Zamku Taxinge. Leć liniami Ryanair do Arlandy z Warszawy, Krakowa, Wroclawia czy Gdańska i ciesz się świątecznie oświetlonymi ulicami, placami i niektórymi z najbardziej lubianych atrakcji Sztokholmu tej zimy.

Gothenburg – Jako drugie co do wielkości miasto Szwecji, Gotheburg jest najważniejszym celem podróży na święta Bożego Narodzenia w Szwecji, a dzięki temu, że uroczystości rozpoczynają się już w połowie listopada, będziesz rozpieszczony wyborem podczas planowania świątecznego spaceru po rynku tej zimy. Poleć Ryanair do Gotheburga z Warszawy, Krakowa czy Gdańska, aby przeżyć Boże Narodzenie jak najlepiej. Odwiedź jarmark bożonarodzeniowy w Liseberg - z lampkami choinkowymi, paleniskami i kolędami. Jest to ulubione miejsce dla całej rodziny, jest tam nawet Warsztat Świętego Mikołaja, gdzie dzieci mogą wysłać swoją własną listę życzeń do Ojca Świętego. Rynek a La London Art & Design jest uważany za skarbnicę najbardziej unikalnych prezentów i Haga Christmas Market jest koniecznością dla tych, którzy szukają tradycyjnego szwedzkiego doświadczenia i zapewnić umieścić Gotehnurg Opera na swojej liście, która odbywa się w Opera House w pobliżu Lilla Bommen.

Ryanair oferuje bilety z Polski do najlepszych miejsc na jarmarku bożonarodzeniowym w całej Europie już od PLN145, więc upewnij się, że złapiesz świąteczną taryfę do 30 listopada 2022 roku, na podróż do końca grudnia 2022 roku.


Tekst i fot.: Stanisław Gazda


#InfoProstoDlaWas


51 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page
https://webep1.com/go/f8789f3d02