top of page

Z Bydgoszczy na… Kretę!


Grecja to jeden z najbardziej popularnych kierunków wśród polskich turystów. Podróż w to wyjątkowe miejsce w 2023 roku będzie jeszcze łatwiejsza, bowiem do oferty lotów wakacyjnych z Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A. dołącza Kreta.Biuro podróży TUI uruchomiło sprzedaż wycieczek na jedną z najpopularniejszych i największych greckich wysp. Rejsy na Kretę, a dokładnie do Heraklionu, realizowane będą w niedziele począwszy od 4 czerwca, aż do 17 września. To już trzeci, po Rodos i Zakintos, grecki kierunek, jaki znaleźć można w ofertach lotów czarterowych z wylotem z Bydgoszczy.


- Zainteresowanie wypoczynkiem na greckich wyspach stale rośnie. Zauważają to biura podróży, które chcą wykorzystać ten potencjał, przez co oferta lotów wakacyjnych z Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A. prezentuje się naprawdę interesująco. Turcja, Bułgaria i Grecja to kierunki różnorodne turystycznie, zatem mieszkańcy regionu mogą dobrać ofertę skrojoną na ich potrzeby – mówi Edward Hartwich, Prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A.


W ofertach biur podróży znaleźć można wycieczki do tureckiej Antalyi, bułgarskiego Burgas, a także do wspomnianych już destynacji greckich – Rodos i Zakynthos.


Szczegóły dotyczące rejsów wakacyjnych znajdują się na naszej stronie internetowej www.plb.pl oraz w biurach podróży Coral Travel, Grecos, Itaka, Rainbow oraz TUI.


(gaz)


#InfoProstoDlaWas

69 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page
https://webep1.com/go/f8789f3d02