top of page

Złodziej paliwa wpadł w ręce policjantów z WyżynPolicjanci z bydgoskich Wyżyn namierzyli i zatrzymali sprawcę kradzieży paliwa z dwóch stacji paliw z Bydgoszczy. Ostatecznie mężczyzna odpowie za trzy czyny, gdyż funkcjonariusze udowodnili mu również kradzież paliwa na terenie województwa pomorskiego.Początkowo kradzieże, do których doszło na terenie Bydgoszczy nie były ze sobą powiązane. W wyniku prowadzonych czynności i uzyskanych informacji przez funkcjonariusza z Zespołu ds. wykroczeń oraz dzielnicowego ustalono, iż w obu postępowaniach sprawcą jest ten sam mężczyzna, który podjeżdżał na stację, tankował i nie płacił za zatankowane paliwo. Sprawca był przekonany, że nie wpadnie w ręce policji, gdyż dokonywał kradzieży dwoma różnymi samochodami, a na dodatek z przerobionymi tablicami rejestracyjnymi.


W miniony wtorek (20.12.2022) 25-letni mieszkaniec naszego miasta został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W międzyczasie policjanci ustalili, że mężczyzna ma również na koncie kradzież paliwa na jednej ze stacji w województwie pomorskim.


Ostatecznie za kradzieże przedstawiono zarzut popełnienia przestępstwa. Straty spowodowane przez nieuczciwego mężczyznę to ponad 1000 złotych. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadał przez Sądem.


(gaz)


Fot.:Policja


#InfoProstoDlaWas

88 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page