top of page

YOUR FUTURE, czyli…Targi Pracy i Kariery na Politechnice Bydgoskiej


23 marca Politechnika Bydgoska organizuje Targi Pracy i Kariery – YOUR FUTURE 2023 na kampusie uczelni.


Myślisz o zmianie pracy? Stresuje Cię niezorganizowany szef? Męczą Cię dojazdy do pracy i stanie w korkach? Pracujesz już 8 rok w tej samej firmie i nie widać możliwości na rozwój zawodowy? A może wysyłasz dziesiątki CV, na które nie otrzymujesz odpowiedzi?

Jeżeli odpowiedziałeś chociaż na jedno pytanie twierdząco, to znak, że musisz pojawić się 23 marca na kampusie Politechniki Bydgoskiej i wziąć udział w XVII edycji Targów Pracy i Kariery- YOUR FUTURE 2023 w godzinach 10:00 – 14:00.


Wydarzenie kierowane jest do osób poszukujących pracy w naszym regionie, studentów oraz uczniów ostatnich klas szkół branżowych. Podczas targów planowana jest prezentacja ofert pracy, staży i praktyk kilkudziesięciu przedsiębiorstw z różnych branż z całej Polski. Odwiedzający będą mogli m.in. skonsultować dokumenty aplikacyjne z doradcą zawodowym, przeprowadzić wstępną rozmowę z potencjalnym pracodawcą, a przedstawiciele firm będą mieli możliwość odbycia rozmów networkingowych.


Ponadto odbędą się warsztaty tematyczne, a także panel dyskusyjny kierowany do doradców zawodowych i nauczycieli ds. przedsiębiorczości pt. „Szkolnictwo branżowe – stereotypy a rzeczywistość” oraz „Kariera w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu – możliwości rozwoju zawodowego”, w którym wezmą udział eksperci ze świata nauki i biznesu.


Weź ze sobą CV i przyjdź do nas na największe wiosenne Targi Pracy i Kariery w regionie!!!


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Tekst i fot.: Stanisław Gazda


#InfoProstoDlaWas

87 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page