top of page

Wytropmy razem złodzieja. Przywłaszył portfel, dokonał nieautoryzowanych płatności
Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.


Kryminalni z bydgoskiego Błonia prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 3 lipca 2022 roku około godziny 14:30 w jednym ze sklepów monopolowych przy ulicy Focha w Bydgoszczy. Tam, mężczyzna dokonał przywłaszczenia portfela wraz zawartością, w tym kartą płatniczą. Następnie za pomocą tej karty dokonywał nieautoryzowanych płatności w różnych placówkach handlowych.


Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie przy ul. Broniewskiego 12 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47-751-13-63, całodobowo pod numerami 47-751-13-59 oraz 112 powołując się na numer sprawy L.dz. III Kr-2535/22.


(gaz)


Foto i wideo: Policja

35 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page