top of page

Wszyscy społem otoczmy Operę kołem ! Co 66 osoba wygra voucher!

21 września minie 66 lat od pierwszego przedstawienia Studia Operowego. To ono dało początek bydgoskiej scenie operowej.W rocznicę tego wydarzenia, w środę, 21 września br. o godz.17.00, Opera zaprasza Melomanów, Sympatyków i…Przechodzących ul. Focha w Bydgoszczy do objęcia jej czułym uściskiem ! A właściwie do jej opasania.


Stwórzmy wielki krąg, w którym co 66.osoba może wylosować voucher na spektakle z bieżącego repertuaru Opery Nova. W ten sposób Opera chce upamiętnić rocznicę i zwrócić uwagę na 66. sezon operowy (2022/2023).


Przed wejściem głównym Artyści Baletu wykonają fragment choreografii Roberta Bondary z baletu „Alicja w Krainie Czarów”, którego spektakle odbywać się będą od piątku do niedzieli (23-25.09.). Następnie tancerze zachęcać będą Widzów do wspólnego tańca.


Organizatorzy zapraszają w dalszej kolejności do utworzenia kręgu wokół gmachu Opery Nova: wielkiego, żywego łańcucha, w którym co 66. osoba może zdobyć operowe gadżety oraz voucher na spektakl z bieżącego repertuaru Opery Nova.


Wyłanianie szczęśliwych „66” odbywać się będzie począwszy od osoby nr 0 = Kapelusznika ( jednego z tancerzy), który stanie wśród Widzów, w dowolnie wybranym miejscu. To od niego Marcowy Zając rozpocznie liczenie, podążając zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Nad prawidłowym odliczaniem czuwać będą pracownicy Działu Promocji i Obsługi Widzów Opery Nova.


Tekst i zdjęcie: Stanisław Gazda86 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page