top of page

Wolontariuszki i wolontariusze poszukiwani! Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza!


Teatr Polski w Bydgoszczy - w związku z organizacją XXI. edycji Festiwalu Prapremier pod hasłem „oświecenie”, który odbędzie się w terminie od 14 do 29 października - poszukuje osób, które chcą stać się częścią tego wydarzenia, współtworzyć je i zobaczyć „od kulis”.Mający już swoją ponad dwudziestoletnią tradycję Festiwal Prapremier to wspaniała okazja nie tylko do obcowania ze sztuką, ale także realizacji w twórczym środowisku, dlatego – wzorem lat ubiegłych – Teatr Polski w Bydgoszczy ogłasza nabór wolontariuszek i wolontariuszy.


Głównym zadaniem będzie wsparcie organizacji: Biura Festiwalowego – najważniejszego zaplecza pracowników TPB, czyli punktu informacyjnego i sprzedażowego FPP, w którym uczestnicy, goście i widzowie mogą otrzymać pakiet informacyjny, zakupić festiwalowe gadżety czy spotkać się i porozmawiać oraz Działu Komunikacji i Działu Artystycznego – czyli m.in. obsługa biura prasowego, koordynacja wywiadów, towarzyszenie artystom i twórcom obecnym na Festiwalu, copywriting, fotoreportaż, dystrybucja materiałów promocyjnych, tworzenie materiałów do mediów społecznościowych - tutaj niezbędna będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź ukraińskiego.


Wolontariat FPP może być okazją do zrealizowania praktyk studenckich czy zdobycia dodatkowych punktów w szkole. Po zakończeniu Festiwalu wolontariuszki i wolontariusze otrzymają odpowiednie zaświadczenie, a na czas wolontariatu – będą mieć zapewnione ubezpieczenie OC i NNW.


Zgłoszenia przyjmowane będą do 29 września za pośrednictwem formularza dostępnego pod linkiem: https://festiwalprapremier.pl/pl/festiwal/wolontariat/


Do 4 października przewidywany jest kontakt oraz zaproszenie na spotkanie organizacyjne.


XXI. edycja Festiwalu Prapremier odbędzie się w dniach 14-29 października 2022.


(gaz)

36 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page