top of page

Wiejskie życie na scenie w Centrum Handlowym Rondo

W sobotę, 24 września, scenę w ramach „Teatrzyków na okrągło” w Centrum Handlowym Rondo przejmie sympatyczny pisklak, który oprowadzi najmłodszych po wiejskim świecie. Dzieci będą miały również okazję pomóc zwierzakom ze Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy i uszyć dla nich ciepłe kocyki. Warsztaty będą odbywały się w języku polskim i ukraińskim.
Sobotnie przedstawienia tradycyjnie będzie wystawiane na scenie w pobliżu perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia o godzinach 11.00, 13.00 oraz 15.00. Tym razem tematem spektaklu będzie życie na wsi, a najmłodsi będą mieli okazję przybliżyć sobie tematykę rolnictwa w przyjazny i atrakcyjny dla nich sposób.


Głównym scenicznym bohaterem zostanie tego dnia sympatyczne pisklę. Mały kurczak zada spotkanemu rolnikowi wiele pytań, dzięki czemu zaspokoi również ciekawość dzieci. Na podwórku pełnym krów, świń i kur oraz sprzętu rolniczego, pisklak przeżyje liczne przygody i zyska nowego znajomego w osobie sprytnego lisa.


Tematyka opieki nad zwierzętami przełoży się również na późniejsze warsztaty. Na zajęciach dla dzieci - przy pomocy pań z punktu krawieckiego w Rondzie oraz uczniów z profilu technik stylista oraz technik przemysłu z Zespołu Szkół Handlowych - uszyją ciepłe kocyki dla psów i kotów ze Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy. Podczas wydarzenia będzie również zbierana karma dla schroniskowych zwierzaków, dla których jesień i zima są szczególnie trudnym czasem.


Dzięki animatorkom posługującym się językiem ukraińskim, doskonale odnajdą się na warsztatach również dzieci z Ukrainy. Warto pamiętać także o zbieraniu pieczątek do dzienniczka, ponieważ 6 stempelków będzie uprawniało do odbioru pod koniec roku nagrody-niespodzianki.


„Teatrzyki na okrągło” w Centrum Handlowym Rondo to doskonała rozrywka nie tylko dla najmłodszych, ponieważ doskonale bawią się na nich również rodzice i opiekunowie. Jest to również niepowtarzalna szansa, by dzieci zdobyły sporą dawkę wiedzy o świecie i poszerzyły swoje zainteresowania, a także zawarły nowe znajomości.


(gaz)


Fot.: Materiały prasowe

47 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page