top of page

W CH Focus otworzy się kawiarnia StarbucksW tym roku bydgoszczanie zyskają nowe miejsce na kulinarnej mapie, w którym będzie można napić się aromatycznej kawy i przekąsić coś na słodko lub słono. Wszystko za sprawą nowego najemcy CH Focus. W najbliższych miesiącach w galerii otworzy się lokal pod szyldem największej sieci kawiarni na świecie Starbucks, od wielu lat bardzo popularnej wśród Polaków. To będzie druga cafeteria tej sieci w Bydgoszczy.Do otwarcia kawiarni Starbucks w CH Focus pozostało jeszcze trochę czasu, jednak prace związane z adaptacją pomieszczenia i jego urządzaniem rozpoczną się w niedługim czasie. Lokal o powierzchni 146 m kw. zlokalizowany będzie na I piętrze, w sąsiedztwie restauracji North Fish, w strefie restauracyjnej. Otwarcie kawiarni zaplanowane jest na przełomie czerwca i lipca.


W nowo otwieranej kawiarni, podobnie jak we wszystkich punktach sieci, klienci będą mogli liczyć na zróżnicowane menu, bogaty asortyment paczkowanych kaw ziarnistych i profesjonalną obsługę. Podstawą karty menu Starbucks’a jest oczywiście dobra kawa, dlatego wielbiciele małej czarnej i nie tylko, znajdą tutaj kawy parzone, mrożone, napoje na bazie espresso, gorącą czekoladę, a także różne rodzaje herbat i napojów zimnych. Ofertę uzupełni szeroki i różnorodny wybór przekąsek – kanapek, świeżych wypieków, deserów i słodyczy.


- Cieszymy się, że na lokalizację swojej drugiej kawiarni w Bydgoszczy, sieć Starbucks wybrała naszą galerię Focus. Mamy ogromną satysfakcję z tego, że możemy wciąż poszerzać portfolio dla naszych gości i uatrakcyjniać ofertę kulinarną. To co nas wyróżnia i przyciąga naszych mieszkańców, to właśnie szeroka i zróżnicowana oferta gastronomiczna, obejmująca zarówno te większe, znane, jak i mniejsze, lokalne punkty. Mamy nadzieję, że kawiarnia Starbucks spotka się z ciepłym przyjęciem bydgoszczan - z pewnością zyska stałe grono sympatyków dobrej kawy i stanie się częstym celem ich odwiedzin – mówi Gregory Pertus dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.


Starbucks to obecnie największa sieć kawiarni na świecie, znana z wysokiej jakości kawy i unikalnego klimatu placówek. Marka swoją działalność rozpoczęła w 1971 roku w Seattle w USA jako Starbucks Coffee Shop, zajmując się wówczas wyłącznie sprzedażą ziarnistej kawy oraz ekspresów do kawy. Po przejęciu firmy przez Howarda Schultza w 1987 roku, Starbucks zmienił model działalności, przechodząc w stronę budowy sieci kawiarni, co pozostało najbardziej rozpoznawalnym elementem marki po dziś dzień. Obecnie działa ponad 32 000 lokali w 80 krajach, a Starbucks jest jednym z największych na świecie producentów i sprzedawców specjalnych gatunków kawy.


- Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli świętować otwarcie kolejnej kawiarni Starbucks w Polsce i że będzie miała ona miejsce akurat w CH Focus w Bydgoszczy. To bardzo atrakcyjny punkt na mapie miasta, często odwiedzany przez naszych sympatyków, którzy z utęsknieniem czekają na swoją ukochaną kawiarnię. Będzie to już drugi lokal w Bydgoszczy, co pokazuje, że marka zadomowiła się już w mieście i pragniemy, aby jak najwięcej osób miało wygodny dostęp do naszej oferty oraz mogło doświadczyć wyjątkowych chwil w Starbucks –powiedział Vedran Modrić, Regionalny Dyrektor Operacyjny Starbucks Polska.


(gaz)


Fot. Nadesłane.

#InfoProstoDlaWas

73 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page
https://webep1.com/go/f8789f3d02