top of page

Włamywacz do odkurzaczy samochodowych zatrzymany


Ustalenia kryminalnych z fordońskiego komisariatu doprowadziły do zatrzymania sprawcy włamań, do których doszło na terenie myjni samochodowych działających w tej części miasta. 38-latek już usłyszał zarzuty. Za swoje czyny odpowie w recydywie, a to oznacza dla niego wyższy wymiar kary.Wszystko zaczęło się w minioną środę (15.02.2023), wówczas policjanci z Fordonu otrzymali zgłoszenie dotyczące włamania do odkurzacza samochodowego na terenie jednej z myjni działających w tej części miasta. Sprawą zajęli się kryminalni, którzy ustalili, że za czyn ten odpowiada 38-letni bydgoszczanin. Jego zatrzymanie było zatem tylko kwestią czasu.


Mężczyzna został namierzony następnego dnia (16.02.2023) i już wówczas usłyszał pierwsze zarzuty. Okazało się jednak, że tego rodzaju przestępstw ma na swoim koncie więcej. Policjanci udowodnili mu również włamania na innej myjni na terenie Fordonu.


Łącznie 38-latek usłyszał trzy zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem oraz jednego uszkodzenia mienia. Wszystkie w warunkach recydywy, co oznacza dla niego większy wymiar kary. Pokrzywdzeni określili swoje straty na łączną kwotę niemal 4 tysięcy złotych.


(gaz)


Fot.: Policja


#InfoProstoDlaWas

76 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page
https://webep1.com/go/f8789f3d02