top of page

Uderzenie policjantów w podziemie narkotykowe. 24-latek aresztowany [FOTO,WIDEO]


Ponad kilogram marihuany, a także ponad 100 g kokainy zabezpieczyli policjanci z bydgoskiego wydziału narkotykowego. Do sprawy zatrzymali 24-latka. Mężczyzna decyzją sądu został aresztowany na najbliższe trzy miesiące. Podejrzany będzie odpowiadać za posiadanie znacznych ilości narkotyków.Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową i Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy nie przestają w swoich działaniach przeciwko narkotykowym biznesom. Tym razem wytropili bydgoszczanina z marihuaną i kokainą.


Wcześniej funkcjonariusze ustalili, że jeden z mieszkańców miasta może być zamieszany w proceder narkotykowy. Z ich ustaleń wynikało, że może posiadać zakazane środki psychoaktywne. Trop doprowadził ich do 24-latka.


W poniedziałek (23.01.2023) policjanci przystąpili do realizacji i namierzyli podejrzewanego w bmw przemieszczającym się ulicami bydgoskiego Błonia. Funkcjonariusze na ulicy Koszarowej w Bydgoszczy zatrzymali auto do kontroli.


Typowany przez nich mężczyzna był pasażerem. Siedział na tylnym siedzeniu. Tam też funkcjonariusze znaleźli torbę sportową, w której znajdował się worek foliowy z zawartością marihuany o wadze blisko 1,2 kg. 24-latek, kierowca i drugi pasażer zostali zatrzymani.


Policjanci przeszukali dwa mieszkania użytkowane przez podejrzewanego. W jednym znaleźli ponad 100 g kokainy, a w drugim niewielkie ilości marihuany. 24-latek trafił do policyjnego aresztu. Jego koledzy zostali przesłuchani i zwolnieni.


Funkcjonariusze doprowadzili zatrzymanego do prokuratury. Tam oskarżyciel na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Następnie prokurator wnioskował do sadu o jego tymczasowy areszt.


Wczoraj (25.01.2023) sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


(gaz)


Foto, wideo: Policja

#InfoProstoDlaWas

137 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page
https://webep1.com/go/f8789f3d02