top of page

Trzy nagrody w Konkursie „Zdrowa Przyszłość - Inspiracje" dla szpitala im dr. J. Biziela29 września, podczas uroczystej Gali w Auli Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie, wręczono nagrody w Konkursie „Zdrowa Przyszłość – Inspiracje”.Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy nagrodzono aż trzykrotnie. Projekt "Szpital przyjazny pszczołom" został laureatem drugiego miejsca w kategorii Działania na rzecz ochrony zdrowia i środowiska naturalnego. W kategorii Bezpieczeństwo i redukcja zdarzeń niepożądanych, ze szczególnym uwzględnieniem zakażeń szpitalnych czwarte miejsce uzyskał realizowany w placówce projekt: ,,Zapobieganie zakażeniom odcewnikowego zakażenia układu moczowego", zaś w kategorii Działania na rzecz bezpieczeństwa i zdrowia pracowników piąte miejsce przypadło za projekt „Komunikacja kliniczna jako narzędzie wspierające zarządzanie przebiegiem konsultacji oraz regulowanie własnych emocji u członków zespołu terapeutycznego"


W Konkursie "Zdrowa Przyszłość - Inspiracje" nagradzane są osoby, organizacje pozarządowe, firmy i szpitale, które w mijającym roku szczególnie zasłużyły się dla krzewienia nowych idei, rozwiązań i technologii, wpływając na zdrowie, komfort życia oraz ochronę środowiska, w którym żyjemy.


Laureatów wybiera Kapituła, do której należą osoby, którym bliska jest idea bezpieczeństwa, innowacyjności i nowoczesnych rozwiązań w ochronie zdrowia, w tym m.in. decydenci z kluczowych firm i organizacji, szefowie instytutów medycznych, najlepszych szpitali i ośrodków zdrowotnych.

Organizatorem Konkursu Inspiracje jest firma Idea Trade, koordynator Koalicji Bezpieczny Szpital Przyszłości.


Tekst i fot.: Stanisław Gazda

250 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page
https://webep1.com/go/f8789f3d02