top of page

Szkolne wyprawki do wygrania w CH RondoJuż od 28 sierpnia do 3 września przy okazji zakupów w Centrum Handlowym Rondo będzie można wygrać nie tylko szkolne wyprawki, ale także tablet i laptopa. Akcja zaplanowana z okazji rozpoczęcia roku szkolnego, połączy zabawę w rysowanie z wygrywaniem setek tyt wypełnionych przyborami szkolnymi.Aby wziąć udział w rozdaniu nagród wystarczy w czasie trwania akcji zrobić zakupy za kwotę

minimum 150 zł na maksymalnie 2 paragonach, z czego kwota zakupów w hipermarkecie nie może przekroczyć 50 zł. Następnie należy zarejestrować paragony w punkcie obsługi akcji, który zlokalizowany będzie w okolicy nowo otwartego sklepu Sinsay i czynny w godzinach od 11.00 do 19.00.


Później zostanie już tylko część rozrywkowa, czyli zabawa w odrysowywanie kształtów na specjalnym ekranie. To atrakcja dla wszystkich poszukujących chwili wytchnienia, a przy okazji chcących wygrać szkolną wyprawkę lub elektroniczny gadżet. Na klientów Centrum Handlowego Rondo czekają setki nagród, które będzie można odebrać natychmiast po zaliczeniu konkurencji testowej.


Rejestrować paragony, rysować i wygrywać nagrody będzie można każdego dnia akcji. Im więcej zarejestrowanych paragonów, tym większa szansa na to, że laptop czy tablet trafią właśnie w nasze ręce. Zamiast w pośpiechu i stresie kompletować szkolną wyprawkę, można z powodzeniem wziąć udział w promocji pełnej nagród w Centrum Rondo. Istnieje duża szansa, że do domu wróci się nie tylko z uśmiechem, ale także z ogromną tytą wypełnioną przyborami niezbędnymi każdemu uczniowi w nowym roku szkolnym.


(gaz)


Fot. Materiały prasowe

3 wyświetlenia0 komentarzy
bottom of page