top of page

Szalony styczniowy rajd kierowcy BMW: Osoby pokrzywdzone oraz świadków Policja prosi o kontakt


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo prowadzą śledztwo dotyczące zdarzenia, w którym kierowca BMW sprowadził bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu drogowym. W związku z tym funkcjonariusze zwracają się z prośbą o zgłoszenie się pokrzywdzonych oraz świadków tego zdarzenia.Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo prowadzą śledztwo dotyczące zdarzenia, w którym zatrzymany kierowca BMW sprowadził bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu drogowym. Mężczyzna poruszając się ulicami Magnuszewską, Gniewkowską, Rondem Toruńskim, Bełzy, Bośniacką wielokrotnie wjeżdżał na chodnik, czym zmuszał pieszych do gwałtownej ucieczki. Ponadto nie reagował na polecenia policjantów, którzy jadąc radiowozem dawali sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania i kontynuował ucieczkę. Zdarzenie miało miejsce 16 stycznia 2023 roku w Bydgoszczy.


Policjanci proszą o kontakt osoby pokrzywdzone, które zmuszone były do ucieczki przed jadącym chodnikiem bmw, a także osoby, które były naocznymi świadkami opisanego zdarzenia


Pokrzywdzeni i świadkowie proszeni są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo. Informację można przekazać osobiście lub telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu 47 751 52 16 (numer do policjanta prowadzącego postępowanie), a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz.II Kr 230/23.


(gaz)


#InfoProstoDlaWas


79 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page
https://webep1.com/go/f8789f3d02