top of page

Spotkanie z Mikołajem i baśnią. Możecie wygrać dwa podwójne zaproszenia!

4 grudnia 2022r. o godz. 12.00 w Kinoteatrze Adria ul. Toruńska 30 w Bydgoszczy odbędzie się spotkanie z Mikołajem oraz baśnią muzyczną pt. "MIKOŁAJ SPEŁNIA SNY"„Mikołaj spełnia sny" to godzinna baśń muzyczna o tematyce świątecznej. Przepiękna, humorystyczna, a zarazem wzruszająca baśń o ponadczasowych wartościach takich jak: wiara w Św. Mikołaja, dobro zawsze zwycięża zło.


W Krainie Św. Mikołaja figlarne skrzaty Maniek i Gutek pakują prezenty. Nad wszystkim czuwa groźna Pani Inspektorka Kontrolka. Prezenty gotowe, czas wyruszać w drogę, lecz.....Św. Mikołaj zniknął!!! Co tu robić??? Superman Rudolf wyrusza czym prędzej do Krainy Zaczarowanego Dzwoneczka.


Wszystko teraz zależy od dzieci, jeśli wierzycie w Św. Mikołaja to on na pewno do was przyjdzie. Bo... Św. Mikołaj naprawdę istnieje!!!


Dzieci biorą czynny udział w spektaklu i śpiewaniu piosenek.

Występują: Skrzaty Maniek i Gutek, Inspektorka Kontrolka, Superman Rudolf, Zaczarowany Dzwoneczek, Św. Mikołaj.


Bogata scenografia, kolorowe kostiumy, świąteczna muzyka, niespotykane efekty świetlne, sprawiają, że spektakl pozostawia niezapomniane wrażenia.


Osoby które najszybciej prześlą maila na adres: obiektywnabydgoszcz@gmail.com - z odpowiedzią na pytanie: „Za co kochamy św. Mikołaja?” - otrzymają dwa podwójne zaproszenia na widowisko.


(gaz)


Fot.: Materiały organizatora

59 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page
https://webep1.com/go/f8789f3d02