top of page

Sklep Tefal wraca do Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy!


Już 05.11 firmowy sklep Tefal w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy otwiera się na nowo. Mieszkańców na powitanie czeka aż 500 patelni gratis!Dobra wiadomość dla sympatyków promocji gorących jak patelnia! Firmowy sklep Tefal w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy otwiera się na nowo po remoncie! Na mieszkańców czeka fantastyczna okazja: Tefal rozdaje 500 patelni! Aby skorzystać z promocji, wystarczy zrobić zakupy za min. 150 zł oraz zapisać się do Klubu Tefal.


W swojej bogatej ofercie sklep ma m.in.: garnki, patelnie, odkurzacze, urządzenia do gotowania czy prasowania. Tefal od lat towarzyszy w przygotowaniu posiłków, sprzątaniu czy dbaniu o siebie i bliskich, sprawiając, że te czynności stają się po prostu lekkie i przyjemne!

Prawie każdy sprzęt można wypróbować na miejscu. W sklepie pachnie świeżo zmieloną kawą – przyjazny zespół parzy ją na bieżąco w ekspresach Krups. Sprawdź sam, jakie są łatwe w obsłudze!


Marka angażuje się w akcję Skuteczne Sprzątanie, zwracając uwagę na to, jak ważna jest troska o środowisko. Do każdego sklepu można przynieść elektrośmieci. A w ramach wdzięczności za proekologiczną postawę, za każdy przyniesiony sprzęt otrzymać bon na kolejne zakupy, nawet o wartości 100 zł.


Od ponad 60 lat marce przyświeca motto: wdrażanie innowacyjnych rozwiązań sprawia, że codzienne życie staje się prostsze!


Sklep Tefal, Galeria Pomorska, Fordońska 141, Bydgoszcz. Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota 09:00-21:00.


(gaz)


#InfoProstoDlaWas
51 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page
https://webep1.com/go/f8789f3d02