top of page

Sklep E.Leclerc w Bydgoszczy powiększa dział alkoholi i oferujebezpłatny parking dla klientów


Bydgoski E.Leclerc z nowym, większym wyborem produktów regionalnych, alkoholi oraz bezpłatnym parkingiem dla klientów. Nowi zarządcy sklepu rozszerzyli także asortyment z kuchni całego świata. Zwiększona zostanie też oferta marek własnych, czyli dobrych jakościowo i atrakcyjnych cenowo produktów, tak chętnie poszukiwanych w związku z postępującą inflacją.


Sklep E.Leclerc, zlokalizowany przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 26, przeszedł w ostatnich miesiącach duże zmiany. Otwarte stoisko Whisky & Tobacco oferuje największy wybór trunków w konkurencyjnych cenach. Powstało ono z miłości i pasji do wysokojakościowych alkoholi. Choć w ofercie można znaleźć napoje niemal każdego zakątka na świecie to największym atutem nowego punktu jest whisky.


Asortyment obiektu został powiększony także o liczne propozycje z kuchni z całego świata, w tym oryginalne produkty ukraińskie oraz kuchni wschodniej. Nowe udogodnienia czekają także na zmotoryzowanych klientów - zmieniły się bowiem zasady korzystania z parkingu. Czas bezpłatnego parkowania za szlabanem to całe 60 minut, bez względu na to czy kierowca jest klientem supermarketu, czy też okolicznych sklepów.


Bydgoski market zmienił także zarząd. Nowymi zarządzającymi zostali Sebastian Goliszewski i Anna Pawliczek. – Wdrażamy kolejne pomysły w struktury marketu. Chcemy, aby nasz sklep zmieniał się i rozwijał tak, jak sama Bydgoszcz, która zawsze zaskakiwała mnie swoją wielokulturowością i nowoczesnością. Naszym priorytetem jest uzyskanie oferty, która będzie odpowiadać wszystkim mieszkańcom, poprzez wzbogacenie jej o produkty z różnych stron świata oraz tych pierwszej potrzeby. Mocno stawiamy także na rozwój kontaktów z lokalnymi dostawcami. – mówi Sebastian Goliszewski.


E.Leclerc w Bydgoszczy działa od 2010 roku. Na Polskim rynku firma działa od 1995, gdy otwarto pierwszy sklep pod szyldem marki, na warszawskim Ursynowie. Obecnie grupę tworzą 44 sklepy, które zatrudniają ponad 5000 pracowników. Należą do nich hipermarkety, supermarkety, centra handlowe oraz placówki w formacie Express. E.Leclerc to także 17 sklepów internetowych.


(gaz)


Fot.: E.Leclerc


#InfoProstoDlaWas


189 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page