top of page

Słodkie kuszenie, czyli…Pijalnia Czekolady E.Wedel w Bydgoszczy zaprasza! [ZDJĘCIA]


11 listopada otworzyła swoje podwoje pierwsza Pijalnia Czekolady E.Wedel w Bydgoszczy. Nowo otwarta Pijalnia mieści się przy ulicy Mostowej 3.Jest to już trzecia kawiarnia pod patronatem E.Wedel w województwie kujawsko-pomorskim. Pierwsza powstała w Toruniu, druga w Ciechocinku. To ukochane i kultowe dla wielu miejsce stworzone jest z myślą o osobach, które cenią sobie najwyższej jakości czekoladę, miłą atmosferę oraz nowoczesny styl.


Wystrój architektoniczny lokalu jest przygotowany zgodnie z najnowszym konceptem sieci Pijalni Czekolad E.Wedel. Można już w Bydgoszczy spróbować wyśmienitych pitnych czekolad, deserów i ciast, słonych oraz słodkich dań, a także wielu pysznych nowości, m.in. sezonowego menu przygotowanego na okres jesienno-zimowy.


W ofercie znajdują się firmowe czekolady do picia, podawane na gorąco (również w połączeniu z alkoholem) czy przygotowane na zimno, kawy i herbaty, także w wersji zimowej, desery i ciasta, słone oraz słodkie dania (m.in. czekoladowe pierogi, naleśniki z mascarpone, sałaty, świeżo przygotowywane kanapki) i śniadania. Większość propozycji z menu można zamówić w opcji „na wynos”.

Pijalnia Czekolady E.Wedel stawia także na menu sezonowe: wiosenno-letnie lub jesienno-zimowe. W tym dominować takie smaki jak:

  • imbir

  • pomarańcza

  • migdał

  • kokos

  • śliwki

  • cynamon

  • kardamon

W Czekoladowym Sklepie Pijalni Czekolady E.Wedel można też kupić ręcznie wykonane produkty z czekolady na specjalne okazje, np. serca z czekolady, okazjonalne figurki, a także personalizowane Torciki Wedlowskie, alfabet pralinowy czy - sezonowo - bombki i wielkanocne jaja – wszystkie prosto z Pracowni Rarytasów E.Wedel.


Tekst i fot.: Stanisław Gazda
#InfoProstoDlaWas

115 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page
https://webep1.com/go/f8789f3d02