top of page

Ryanair ogłasza nową trasę z Bydgoszczy do Bristolu


Ryanair, europejska linia lotnicza nr 1, ogłosiła 20 września nową trasę z Bydgoszczy na zimę'22 do Bristolu, która rozpocznie się 30 października. Trasa ta, która będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu, zwiększa całkowitą liczbę tras Ryanair do/z Bydgoszczy na zimę'22 do 5, łącząc Bydgoszcz z czołowymi miastami europejskimi, takimi jak Dublin i Londyn.



Aby uczcić ogłoszenie tej nowej trasy, Ryanair uruchomił ograniczoną czasowo wyprzedaż miejsc w samolotach, z taryfami dostępnymi już od 199 PLN na podróże od października'22 do końca stycznia'23, które należy zarezerwować do czwartku 22 września. Ponieważ te niesamowite niskie ceny będą szybko wykupione, klienci powinni zalogować się na stronie www.ryanair.com aby nie przegapić okazji.


Dyrektor handlowy Ryanair, Jason McGuinness powiedział:


-Jako europejska linia lotnicza nr 1, Ryanair z przyjemnością ogłasza nową trasę dla harmonogramu Bydgoszczy na zimę'22 do Bristolu, oferując ponad 20 tygodniowych lotów na 5 trasach, w tym do ekscytujących europejskich miejsc, takich jak Dublin i Londyn, dając naszym klientom większy wybór miejsc niż kiedykolwiek wcześniej.


Aby umożliwić naszym klientom i gościom zarezerwowanie zimowego wyjazdu w jak najniższych cenach, uruchamiamy wyprzedaż miejsc w cenie od 199 PLN na podróże od października'22 do końca stycznia'23, które należy zarezerwować do czwartku 22 września. Ponieważ te super niskie ceny będą szybko wykupione, klienci powinni zalogować się na stronie www.ryanair.com, aby nie przegapić okazji.”

Edward Hartwich, Delegat Rady Nadzorczej Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A. powiedział:


-Kolejny kierunek dołącza do siatki połączeń obsługiwanych przez Ryanair z Portu Lotniczego Bydgoszcz. Poszerzenie oferty dla naszych pasażerów to jeden z celów, które obecnie realizujemy. W sezonie zimowym irlandzki przewoźnik będzie realizował loty do Dublina, Birmingham, Londynu Luton, Londynu Stansted, a także do zapowiadanego obecnie Bristolu.”


Pierwszy rejs do brytyjskiej miejscowości Bristol zaplanowany jest na poniedziałek 31 października. Loty realizowane będą dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Rozkład został zaplanowany w taki sposób by odpowiadał zarówno na potrzeby turystyczne jak i biznesowe.


W poniedziałek samolot Bristol wystartuje o godzinie 7:20, w Bydgoszczy wyląduje o godzinie 10:45. Rejs z Portu Lotniczego Bydgoszcz zaplanowany został na godzinę 11:10. W piątki loty realizowane będą w godzinach wieczornych. Pasażerowie z Bristol podróż rozpoczną o godzinie 18:00, a zakończą na Kujawach i Pomorzu o 21:25. 25 minut później samolot rozpocznie rejs powrotny. Pasażerowie z Lotniska Bydgoszcz wylądują w Bristol o 23:15.


Bristol to miasto zachwycające nie tylko w skali regionu południowo-zachodniej Anglii, ale i całej Wielkiej Brytanii. Niesłychana liczba zabytków, których część pamięta czasy średniowiecza sprawia, że nawet podczas dłuższego pobytu w Bristolu nie sposób się nudzić.

Jednym z symboli miasta jest Clifton Suspension Bridge – most nad rzeką Avon, który pojawia się na większości zdjęć widokowych Bristolu.


Innym zabytkiem, który musi znaleźć się w planie zwiedzania miasta jest dworzec kolejowy Bristol Temple Meads, którego początki sięgają pierwszej połowy XIX wieku.


(gaz)

62 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page