top of page

Rozpoznajesz te osoby? Mogą mieć związek z kradzieżą portfela!


Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Wszyscy, którzy je rozpoznają, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.


Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z zawartością pieniędzy, dokumentów oraz karty płatniczej, do której doszło w sklepie przy ul. Dworcowej 46 w Bydgoszczy.Z zapisu monitoringu wynika, że za ten czyn odpowiadają kobieta w kapeluszu i okularach oraz mężczyzna, którzy podeszli do pokrzywdzonej przy stoisku z warzywami, po czym mężczyzna wyciągnął z jej torebki portfel i chowa go pod odzież przewieszoną przez rękę i razem z kobietą wychodzą ze sklepu.


Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Informacje można przekazać pod numerem telefonu 47 751 11 87, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. I-Kr 3526/22.


(gaz)


Fot.:Policja
#InfoProstoDlaWas

100 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page