top of page

OFFERTY 2022 – Targi Pracy na żywo i wirtualnie [ZDJĘCIA]


Dwa dni spotkań i rozmów zarówno na żywo w HSW Immobile Łuczniczka oraz wirtualnie na platformie offerty.byd.pl. Trwają Targi Pracy OFFERTY 2022 - jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych w kujawsko-pomorskim!Tegoroczna edycja Offert odbywa się w zupełnie nowej hybrydowej formule. Jest połączeniem tradycyjnych Offert z wersją wirtualną. Organizatorem targów jest 6 bydgoskich uczelni (UKW, Collegium Medicum, WSB, WSG, KPSW, Politechnika Bydgoska) w ramach Porozumienia Bydgoskich Biur Karier.


Targi, to wyśmienita okazja do bezpośrednich spotkań z ponad stu pracodawcami, możliwość wzięcia udziału w konsultacjach z zakresu budowania ścieżki kariery oraz w debacie z udziałem pracodawców na temat budowania ścieżki kariery w sektorze nowoczesnych usług biznesowych. Ponadto, w programie: oferty płatnych staży i praktyk finansowanych z funduszy Unii Europejskiej, porady wizażystek dotyczące wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV, możliwość zrobienia zdjęcia do CV, strefa ogłoszeń JOBWALL.


Oprócz tego dzisiaj, do godziny szesnastej można było skorzystać z doradztwa takich instytucji jak: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy, Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Państwowa Inspekcja Pracy Fundacja Aktywizacja, Ochotnicze Hufce Pracy, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Będzie też Punkt Informacyjny Fundusze Europejskie.


Jutro, w piątek, 21 października, w godzinach od 11.00-16.00 targi przeniosą się do Internetu. Na stronie www.offerty.byd.pl zaplanowano spotkania rekrutacyjne z pracodawcami oraz warsztaty z zakresu przedsiębiorczości i rozwoju kompetencji zawodowych. Będą też relacje z najważniejszych wydarzeń pierwszego dnia targów.


Tekst i zdjęcia: Stanisław Gazda


#InfoProstoDlaWas
53 wyświetlenia0 komentarzy
bottom of page
https://webep1.com/go/f8789f3d02