top of page

Nocna tragedia na krajowej „dziesiątce”między Trzeciewnicą a Ślesinem [ZDJĘCIA]

Dwie osoby zginęły, a dwie z poważnymi obrażeniami ciała trafiły do szpitala po wypadku, do jakiego doszło dziś w nocy na drodze krajowej nr 10 w powiecie nakielskimi. Okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia wyjaśniają policjanci nadzorowani przez prokuraturę.


Zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch aut na drodze krajowej nr 10 pomiędzy Trzeciewnicą, a Ślesinem dyżurny nakielskiej policji otrzymał dzisiaj (14.10.22) około 2.30. Na miejscu pracowali kryminalni, funkcjonariusze referatu ruchu drogowego i biegły z dziedziny wypadków drogowych. Jak wynika z ich wstępnych ustaleń, kierowca volkswagena tourana z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z ciężarowym renault.

W skutek doznanych obrażeń, na miejscu, zmarł 64-letni mieszkaniec powiatu gryfickiego, który prowadził volkswagena oraz mężczyzna będący pasażerem tego auta. Dwóch pozostałych pasażerów pojazdu osobowego, kobieta i mężczyzna, zostali przetransportowani do szpitala w Bydgoszczy. 47-latek, który prowadził ciężarówkę był trzeźwy i nie doznał obrażeń ciała.

Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniają nakielscy policjanci nadzorowani przez miejscową prokuraturę.


(gaz)


Fot.: Policja


#InfoProstoDlaWas
65 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page
https://webep1.com/go/f8789f3d02