top of page

(Nie)”Trzeźwy Poranek”. Trzech zatrzymanych „na podwójnym gazie"


Policjanci z bydgoskiego Wydziału Ruchu Drogowego skontrolowali 311 kierujących. Wszystko w ramach przeprowadzonej wczoraj (12.09.2022) akcji „Trzeźwy poranek". Trzej kierowcy stracili prawo jazdy, gdyż jechali autem mimo wcześniej wypitego alkoholu. Jakie kolejne konsekwencje poniosą zdecyduje sąd.Wczoraj (12.09.2022) od 6.00 do 8.00 policjanci z bydgoskiej „drogówki" przeprowadzili działania pn. „Trzeźwy poranek". Działania te miały na celu wyeliminowanie z ruchu osób, które będąc pod wpływem alkoholu stwarzają realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Funkcjonariusze, na ulicach Bydgoszczy oraz powiatu bydgoskiego, dokonywali kontroli trzeźwości kierowców wykorzystując do tego nowoczesne urządzenia typu Alco-Blow.


W trakcie dwugodzinnych działań policjanci skontrolowali łącznie 311 kierowców. Niestety trzech kierujących wsiadło „za kółko" po spożyciu alkoholu. Wszyscy stracili prawo jazdy, a ich sprawą zajmie się sąd.


Bydgoscy policjanci w dalszym ciągu apelują do kierowców o rozwagę. Zachowajmy zdrowy rozsądek i w żadnym wypadku nie wsiadajmy za kierownicę po wypiciu alkoholu.


(gaz)

77 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page