top of page

Na parkingu CH Auchan uszkodził auto. Rozpoznajesz tego mężczyznę?


Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Bonie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji kierowcy renault. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z uszkodzeniem pojazdu, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.Policjanci z bydgoskiego Błonia prowadzą postępowanie wyjaśniające w sprawie uszkodzenia pojazdu marki Mercedes. Do zdarzenia doszło na parkingu podziemnym centrum handlowego Auchan w Bydgoszczy przy ulicy Kruszwickiej 1 w sektorze E.


Nieznany sprawca w wieku około 58-70 lat, mający jasne włosy, ubrany w zimową kurtkę koloru żółtego. Mężczyzna poruszał się pojazdem marki Renault Espace koloru ciemnego, najprawdopodobniej czarnego i podczas wykonywania manewru uszkodził zaparkowanego mercedesa. Żadna z kamer nie zarejestrowała numerów rejestracyjnych pojazdu, a jedynie cząstkowy obraz osoby oraz pojazdu.


Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny. Informację można przekazać pod numerem telefonu 47 7511378 powołując się na numer sprawy L. dz. III E 8331/22.


(gaz)Fot. Monitoring

#InfoProstoDlaWas

232 wyświetlenia0 komentarzy
bottom of page
https://webep1.com/go/f8789f3d02