top of page

Myślęcinek zaprasza w czasie świąteczno-noworocznym…


Ogród Zoologiczny w dniach 25-29 grudnia oraz 1 stycznia czynny będzie w godz. 9-16 (kasa do 15.30). Zamknięty będzie 24, 30 i 31 grudnia.


Wieloletnią tradycją bydgoskiego zoo jest szukanie świątecznych prezentów na terenie ogrodu 25 i 26 grudnia. Ze znalezioną kartką oraz prawidłową odpowiedzią na zawarte na niej pytanie należy udać się do kasy w pawilonie Akwarium Terrarium po drobny prezent świąteczny. Liczba upominków ograniczona, więc warto spacerować po zoo uważnie.

28 grudnia o godz. 11 w bydgoskim zoo warsztaty pn. „Karmnikowy savoir-vivre”.

W programie między innymi:

- wykonywanie kul dla ptaków,

- ptasie zadania,

- pokazowe karmienie dwóch gatunków zwierząt.


Na warsztaty „Karmnikowy savoir-vivre” wymagane są zapisy e- mailowe: konkurs.zoo@myslecinek.pl . Liczba osób jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. W wiadomości należy podać liczbę dzieci oraz osób dorosłych. O zakwalifikowaniu się do udziału w warsztatach dowiecie się e-mailowo. Koszt uczestnictwa to 35 zł od dziecka (w tym wliczony jest już bilet wstępu do zoo) i 19 zł od osoby dorosłej.


W Lumina Parku natomiast czas świąteczno-noworoczny upłynie na możliwości spacerowania m.in. pośród magicznych bajkowych postaci czy kosmicznych atrakcji.


W Wigilię park świateł będzie nieczynny, a w dniach 25.12-1.01 działać będzie w stałych godzinach: 16-21. W dniach od 25.12 do 1.01 w Lumina Parku obowiązują weekendowe ceny biletów.


Na spacer, jednak pośród samej przyrody, zaprasza również Ogród Botaniczny, który czynny będzie codziennie w godz. 9-16. Warto się dobrze rozglądać, ponieważ natrafi można na przepięknie pomalowane kamienie. Można je zabrać ze sobą lub pobawić się w poszukiwanie i pozostawić innym do dalszej zabawy.


Tekst i fot.: Stanisław Gazda

99 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page