top of page

Mrozu rusza w trasę koncertową. Wystąpi w Bydgoszczy


Mrozu wyrusza w jesienno-zimową trasę koncertową promującą wydany w kwietniu tego roku album „Złote bloki”. Artysta m.in. wystąpi w Bydgoszczy i Toruniu. Bilety na koncerty „Lecimy za daleko” trafią do sprzedaży 9 września o godz. 14:00 na www.eventim.pl.


Lecimy za wysoko, ciągle za daleko” to słowa ostatniego przeboju Mroza, które w te wakacje rozbrzmiewały w każdym radiu i na wielu, wielu imprezach. To również zaproszenie na zimową trasę klubową Mroza. Kto, jak nie on, może wnieść sporo słońca i letniego klimatu w listopadowo-grudniową aurę? Na klubowej trasie będzie można usłyszeć wszystkie utwory z albumu „Złote bloki”, który 3 miesiące po premierze uzyskała status złotej płyty.


Po wyprzedanej wiosennej trasie i bardzo intensywnym lecie wypełnionym festiwalami, Mrozu powraca do klubów. Kto raz był na jego koncercie, wie już czego może się spodziewać – niesamowitej energii, tanecznego grania i dobrych emocji ze sceny. Energia, którą obdarzyła nas publiczność na letniej trasie była totalnie uskrzydlająca, więc dalej chcemy z nią lecieć! A jak lecieć, to za wysoko i za daleko!, mówi Mrozu.

„Lecimy za daleko” to trasa, która w listopadzie i grudniu 2022 roku zawita do polskich miast. Oprócz przebojów ze „Złotych bloków” będzie można usłyszeć inne największe przeboje Mroza jak „Nic do stracenia”, „Aura”, czy „Bo jak nie my to kto”, w nowych, energetycznych aranżacjach. Bilety trafią do sprzedaży 9 września o godz. 14:00 na www.eventim.pl/goodtaste.

Harmonogram trasy:


10.11 – Bydgoszcz / Fabryka Lloyda

02.12 – Toruń / CKK Jordanki


Organizatorem trasy jest Good Taste Production, a patronami medialnymi są Onet oraz Radio ZET. Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin


Stanisław Gazda


Fot. Hałat

69 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page