top of page

Kto i dlaczego zaprasza do teatru i filharmonii?


Jeżeli widzieliście Państwo w mieście banery z hasłem: 'Industria zaprasza do teatru” lub „Industria zaprasza do Filharmonii”, to wyjaśniam, że to my za tym stoimy!O co chodzi? Industria to osiedle Grupy Moderator położone przy ulicy Pomorskiej (gdzie od 2 lat robimy święto ulicy). Lokalizacja, która odzyskuje dawne znaczenie i w praktyce realizuje ideę miasta 15-minutowego: w pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy, komunikacja miejska, parki oraz ważne instytucje kultury.


To ich bliskość od osiedla Industria zainspirowała Grupę Moderator do akcji promocyjnej "Industria zaprasza do teatru". "Industria zaprasza do filharmonii". Sprawdziliśmy, że wystarczy kwadrans, aby dotrzeć z ulicy Pomorskiej do Teatru Polskiego i do Filharmonii. Dlatego Klienci, którzy wybiorą mieszkanie na osiedlu Industria, podczas podpisywania umowy dostaną w prezencie zaproszenie dla dwóch osób na wybrany przez siebie spektakl do Teatru Polskiego lub koncert do Filharmonii Pomorskiej.


Mamy nadzieję, że taki pomysł spodoba się mieszkańcom osiedla Industria, a dodatkowo promujemy na banerach ważne dla Bydgoszczy instytucje kultury: Teatr Polski oraz Filharmonię Pomorską, która obchodzi 70. urodziny.

Taki pomysł, zamiast czekoladek, bilet na spektakl lub koncert. Jak się Państwu podoba?


Serdecznie pozdrawiam:

Małgorzata Dysarz-Lewińska

64 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page