top of page

„Król Dżungli” na scenie w CH Rondo


W sobotę, 27 sierpnia, po raz kolejny w Centrum Handlowym Rondo odbędzie się przedstawienie dla najmłodszych w ramach cyklu „Teatrzyków na Okrągło”. Tym razem dzieci czeka spotkanie z tytułowym Królem Dżungli, a przygody wielkiego lwa uzupełni ekologiczne przesłanie, dodatkowo uzupełnione warsztatami plastycznymi z motywem recyklingu.Teatr Bajeczny z Bydgoszczy wystawi sztukę na scenie umiejscowionej tradycyjnie w pobliżu nowo otwartego sklepu Sinsay w godzinach 11.00, 13.00 oraz 15.00. Tym razem aktorzy, podczas spektaklu pełnego muzyki i tańca, przedstawią wciągającą historię Lwa Teodora.

Odważny i silny Teodor przewodzi radosnej gromadzie zwierząt w ostępach afrykańskiej dżungli, której piękno zostanie w pełni oddane dzięki dopracowanej scenografii. Pewnego dnia w spokojnym życiu dzikich zwierzaków pojawi się okrutna i podstępna Żmija, której celem będzie sianie zniszczenia i sprawianie problemów mieszkańcom dżungli. Król Dżungli - w osobie dzielnego lwa, dzięki wsparciu przyjaciół, stanie w obronie swojej krainy. Wzruszająca opowieść o sile przyjaźni będzie niosła ze sobą ekologiczne przesłanie, które na długo pozostanie w dziecięcych głowach.


Tuż po spektaklu najmłodsi będą mogli wziąć udział w rozwijających warsztatach plastycznych prowadzonych przez pracowników Ogrodu Zoologicznego w Myślęcinku, podczas których nauczą się tworzyć niepowtarzalne zwierzątka z kartonów, butelek i innych odpadów. Zaczerpną nieco ekologicznej wiedzy i poznają znaczenie recyklingu w codziennym życiu. Po warsztatach dzieci będą mogły otrzymać pieczątki do specjalnego dzienniczka, a po uzbieraniu sześciu pieczątek – pod koniec roku odebrać nagrody.

„Teatrzyki na Okrągło” w Centrum Handlowym Rondo przyciągają każdorazowo coraz więcej widzów. Dzięki zróżnicowanym godzinom przedstawień może je swobodnie obejrzeć jeszcze większa liczba dzieci, a sceniczne historie z morałem wciągają również rodziców i opiekunów.


Trochę sztuki, dużo radości i doskonała zabawa podczas warsztatów sprawiają, że zdecydowanie warto zarezerwować sobie czas na sobotnie wyjście do CH Rondo.


(gaz)


Źródło i foto: Materiały prasowe.

7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page