top of page

Kolejne otwarcie w Zielonych Arkadach: Butik Cyrkularny!


Zielone Arkady jako największa galeria w województwie kujawsko – pomorskim kontynuują strategię poszerzania oferty. Do grona najemców dołączył kolejny sklep – Butik Cyrkularny marki Ubrania do Oddania. Jest to koncept działający w duchu slow fashion polegający na dawaniu odzieży używanej drugiego życia.W Butiku Cyrkularnym można kupić wyselekcjonowane i odświeżone ubrania (damskie, męskie, dziecięce) z drugiej ręki, a także oddać niepotrzebną odzież. Na wieszakach są zarówno ubrania vintage, markowe, z metkami jak i casualowe - wszystkie wyprane i wyprasowane, przedstawione w butikowej formule. Bardzo cieszymy się z obecności kolejnego najemcy w naszym portfolio.


Wierzymy, że Butik Cyrkularny marki Ubrania do oddania świetnie dopełnia zróżnicowaną ofertę Zielonych Arkad i wpisuje się w ramy działania naszego centrum. – mówi Ewa Krassowska Dyrektor Zielonych Arkad.


Butik w Zielonych Arkadach zajmuje 220 metrów kwadratowych, o wystrój zadbał artysta Szymon Gotowski z pracowni „Pan Szymon”. Ponad 80% materiałów stanowiących wnętrze lokalu to meble i dekoracje przetworzone metodą recyklingu lub upcyclingu. Poza zakupami na klientów sklepu czeka coś jeszcze - dedykowany box na niepotrzebne ubrania, obuwie i akcesoria. Dzięki temu, można nie tylko kupić wyselekcjonowaną i odświeżoną odzież, ale także wcześniej zrobić porządek w swojej szafie. W ten sposób można nadać ubraniom drugie życie, a co więcej - wesprzeć potrzebujących, gdyż każdy 1 kg zbędnej odzieży to 1 zł przekazane przez UDO na rzecz podopiecznych partnerskich NGO.


Warto dodać, że w Butiku Cyrkularnym w Zielonych Arkadach planowane są także ciekawe panele i warsztaty. Na pierwsze takie wydarzenie marka Ubrania do oddania zaprasza już w czwartek 29.09.2022 od godziny 16.00.


Z okazji otwarcia butiku w największej galerii w Bydgoszczy, we współpracy z Centrum dietetyki Respo, zorganizowany będzie panel o odżywianiu i modzie. Tego dnia od godz. 16.00 na klientów Butiku Cyrkularnego czekać będą również upominki oraz rabat– 20%.


(gaz)


Fot.: Nadesłane.178 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page