top of page

Jesienna Giełda Płytowa w najbliższą sobotę w CH Focus


W sobotę, 10 września br., w CH Focus po raz kolejny odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla wielbicieli muzyki z czarnych krążków. Winyle, płyty CD oraz kasety – wszystko to będzie można kupić od najlepszych wystawców i kolekcjonerów w Polsce w bydgoskim centrum handlowym podczas Jesiennej Giełdy Płytowej.Czarne krążki z roku na rok zyskują na popularności, a płyty CD czy kasety to dla wielu osób sentymentalna podróż do młodzieńczych lat. Mimo postępu technologii, nic nie zastąpi przyjemności słuchania muzyki spod igły. Dla wszystkich melomanów Jesienna Giełda Płytowa w CH Focus będzie doskonałą okazją na uzupełnienie swojej kolekcji o nowe, jak i używane krążki.


W wydarzeniu weźmie udział kilkunastu wystawców liczących się w branży kolekcjonerów z całej Polski oraz z regionu. Klienci CH Focus będą mogli wybierać spośród winyli, płyt i kaset z nagraniami różnych nurtów muzycznych i stylów – od jazzu, bluesa, poprzez rock, disco, punk, folk, pop, po muzykę polską, filmową czy klasyczną. Wśród nich znajdą się wielkie hity, bestsellery i albumy kolekcjonerskie. Nie zabraknie też perełek muzycznych wśród płyt CD i kaset. Z pewnością każdy z gości znajdzie dla siebie unikalną płytę z ulubioną muzyką.


- Do CH Focus po raz kolejny zawitają wystawcy z tysiącami płyt winylowych oraz CD w każdym gatunku muzycznym. Możemy już śmiało stwierdzić, że to wydarzenie na stałe wpisało się w nasz harmonogram. Z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie giełdą, zarówno wśród wystawców jak i klientów. Muzyka odtwarzana analogowo przeżywa swój renesans, zrzeszając coraz większe grono odbiorców. Swój udział zapowiedziało wielu wystawców, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swoich zainteresowań oraz gustu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas już 10 września mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.


Jesienna Giełda Płytowa odbędzie się 10 września br. w godz. 9.00-21.00 w CH Focus w Bydgoszczy. Płyty winylowe, CD i kasety będą rozłożone na stanowiskach na parterze galerii w pobliżu salonu iDream. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.(gaz)

54 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page