top of page

Jarmark ezoteryczny w Centrum Handlowym Rondo - dziś i jutro!


Giełda minerałów o niezwykłych właściwościach, warsztaty numerologii oraz świece, kadzidełka i wiele innych akcesoriów – tak prezentuje się kolejna odsłona Jarmarku na okrągło w CH Rondo. Już dziś i jutro - 18 i 19 listopada - gości tam atmosfera pełna wiedzy tajemnej, a organizatorzy wywróżą świetną rozrywkę dla wszystkich odwiedzających.Jarmark ezoteryczny odbywa się tradycyjnie w okolicach perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia. Wydarzenie to idealnie łagodzi listopadową szarość i chłód, ponieważ jest pełne klimatycznych akcesoriów – świec, kadzidełek i barwnej biżuterii z kamieni. Pasjonaci bioenergoterapii, wróżb i tarota znajdą tam wszystko, czego potrzebują. Nawet nieprzekonanym do ezoteryki z pewnością przypadnie do gustu giełda minerałów, które - poza różnorodnymi właściwościami - są również nietuzinkową ozdobą domu.


Wszyscy, którzy pragną zgłębić tajniki numerologii, będą mieli okazję zrobić to podczas warsztatów z profesjonalistką. Natomiast osobiste spotkania z pasjonatami magii pozwolą doświadczyć czegoś niecodziennego i w przyszłości przekonać się, czy rzeczywiście w każdej wróżbie jest trochę prawdy.


Poza bogatą ofertą jarmarkową, będzie można skorzystać z przygotowanych przez najemców CH Rondo happy hours – czyli niezwykle korzystnych rabatów i promocji. Nie zapomniano również o najmłodszych, na których czekają angażujące animacje w ezoterycznym klimacie.

Zabawy pod okiem animatorów pozwolą dzieciom przenieść się na chwilę w świat magii, a rodzicom i opiekunom spokojnie zrobić zakupy.


Jarmark ezoteryczny w Centrum Handlowym Rondo to idealna propozycja nie tylko dla tych, których pasjonują nieziemskie klimaty, ale również dla wszystkich, którzy chcieliby po prostu przyjemnie spędzić czas. To również świetna okazja do tego, by zakupić urokliwy drobiazg dla siebie lub jako prezent dla bliskiej osoby.


(gaz)


Fot.: Materiały organizatora.


#InfoProstoDlaWas

51 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page