top of page

Grupa Murapol zaprasza na Mieszkaniowy Dzień Otwarty


W najbliższą sobotę, 28 stycznia, ogólnopolski deweloper organizuje w swoich biurach sprzedaży, pierwszy w tym roku, Mieszkaniowy Dzień Otwarty. Doradcy będą do dyspozycji odwiedzających od godz. 9:00 do 14:00.Dla kogo dedykowane jest to cykliczne wydarzenie?


Mieszkaniowy Dzień Otwarty to ceniona przez klientów Grupy Murapol forma wsparcia w podejmowaniu decyzji zakupowych. Osoby zastanawiające się nad zakupem lokalu mogą podczas takich sobotnich spotkań z doradcami uzyskać szczegółowe informacje na temat interesujących ich inwestycji. Ale to nie wszystko. Mieszkaniowy Dzień Otwarty to także okazja do porozmawiania o aktualnych ofertach promocyjnych, a tych u dewelopera nie brakuje.


- W Nowym Roku warto postawić na spełnianie swoich marzeń. Dla osób, których marzeniem jest zakup własnego M, przygotowaliśmy styczniową promocję, w której oferujemy 285 lokali z atrakcyjnymi pakietami bonusów. Wybierając mieszkanie objęte noworoczną promocją można zaoszczędzić nawet 220 tys. zł! Co ważne, inwestycje Grupy Murapol znajdują się w pożądanych lokalizacjach z rozwiniętą lub sukcesywnie rozwijaną infrastrukturą miejską. W pobliżu naszych osiedli można znaleźć liczne punkty handlowo-usługowe, miejskie zieleńce, przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe. Sąsiedztwo ośrodków akademickich jest ogromnym atutem każdej nieruchomości deweloperskiej – lokale w takich miejscach zawsze będzie pożądane przez studentów. Dostarczamy kompaktowe i funkcjonalne mieszkania w segmencie popularnym i popularnym premium i to one wybierane są z naszej oferty zarówno przez klientów kupujących na własne cele mieszkaniowe, jak i inwestycyjnych, szczególnie w czasach wysokiej inflacji. Mieszkaniowy Dzień Otwarty to zatem idealny moment, by spotkać się z naszymi doradcami, którzy chętnie przedstawią najkorzystniejsze opcje i pomogą w wyborze nowego lokalu - mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.


Doradcy będą czekać na klientów tradycyjnie od godz. 9:00 do 14:00 w biurach sprzedaży w Bydgoszczy, Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach, Warszawie, Wieliczce i we Wrocławiu.


Co ważne, w standardzie mieszkań oferowanych przez dewelopera znajduje się pakiet antysmogowy, czyli system nowoczesnych filtrów, chroniący przed zanieczyszczonym powietrzem oraz pyłkami, grzybami i kurzem. Inwestycje wyposażone są również w technologię Home Management System, umożliwiającą montowanie w mieszkaniach rozwiązań smart home. Dzięki stałej kontroli mediów, oszczędności na rachunkach za energię sięgają nawet blisko 30%.


(gaz)


Fot.: Materiały prasowe

#InfoProstoDlaWas

57 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page
https://webep1.com/go/f8789f3d02