top of page

Focus Bydgoszcz rozdaje piórniki…Wielkimi krokami zbliża się rok szkolny, a wraz z nim przygotowania do rozpoczęcia nauki i kompletowanie wyprawki. Plecak, zeszyty, książki i strój na w-f, to tylko część niezbędnych rzeczy. Nie można zapomnieć też o piórniku, który pomieści wiele skarbów, a do tego ołówki, długopisy i ulubioną gumkę do ścierania. Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego bydgoska galeria rozdaje piórniki! Już 27 i 28 sierpnia rusza specjalna promocja dla klientów CH Focus, w której do zdobycia są kolorowe piórniki!
Focus Bydgoszcz pomoże skompletować szkolną wyprawkę! W bydgoskim centrum handlowym znajduje się wiele sklepów, w których rodzice oraz dzieci mogą zrobić zakupy przygotowujące do powrotu do szkoły. Na klientów poszukujących ubrań idealnych na wrzesień, czekają takie marki jak Smyk, Sinsay, H&M, Reserved Kids czy House. Natomiast w papiernicze wyroby można zaopatrzyć się w Empiku, księgarni Świat Książki oraz w Inmedio.


To nie wszystko. Robiąc zakupy w dniach 27 i 28 września br. można zgarnąć specjalny prezent od CH Focus – piórnik z limitowanej kolekcji! Wystarczy zrobić zakupy w jednym ze sklepów znajdujących się na terenie centrum handlowego za min. 100 złotych na jednym paragonie i być klubowiczem programu #maszokazje. Następnie należy udać się do Punktu Obsługi Akcji, który będzie znajdował się na parterze centrum handlowego w pobliżu salonu iDream oraz okazać paragon i odebrać nagrodę.


- Nieuchronnie zbliża się jesień, a wraz z nią powroty do szkolnych ławek. Obserwujemy już trwające przygotowania do nowego roku szkolnego. Chcąc ułatwić to zadanie rodzicom i sprawić przyjemność przyszłym uczniom, przygotowaliśmy specjalną niespodziankę w postaci praktycznego piórnika z limitowanej kolekcji. Mamy nadzieję, że ten artykuł umili najmłodszym czas spędzony w szkole. Zapraszamy do zakupów mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.


Akcja odbędzie się w dniach 27 i 28 sierpnia br. w godzinach 11:00-20:00. Klient, w zamian za jeden rachunek może otrzymać jeden upominek, a w czasie trwania całej akcji maksymalnie dwie nagrody.


Program #maszokazje


Program kuponowy #maszokazje oferuje wiele wyjątkowych okazji w jednym miejscu i każdego dnia. Klienci zyskują dostęp do promocyjnych ofert, dostępnych wyłącznie w sklepach znajdujących się w Focus Bydgoszcz, a także możliwość skorzystania ze zniżek. Zapisani klubowicze jako pierwsi dowiadują się o akcjach zniżkowych, czy organizowanych wydarzeniach w centrum handlowym. Dodatkowym benefitem dla klubowiczów jest możliwość skorzystania z kolejnych bezpłatnych godzin parkowania w centrum handlowym. Zarejestrowani klubowicze po wpisaniu numeru rejestracyjnego w aplikacji #maszokazje otrzymują 1 godzinę gratis od poniedziałku do piątku oraz 2 dodatkowe godziny podczas weekendowego pobytu w Focus Bydgoszcz. Do programu #maszokazje można dołączyć w każdej chwili. Więcej informacji znajduje się na stronie www.focusbydgoszcz.pl/maszokazje/.


(gaz)


Zdjęcie: Materiały prasowe

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page