top of page

Dobra wiadomość dla mieszkańców Osowej Góry! Cukiernia Sowa wraca po remoncie


Dobra wiadomość dla mieszkańców Osowej Góry! 22 marca nastąpi ponowne otwarcie Cukierni Sowa przy ul. Świętego Maksymiliana Kolbego 46. Sowa powraca w nowej odsłonie! Lokal po remoncie zaprasza do odnowionej i powiększonej części kawiarnianej oraz przyciąga powitalnymi promocjami!



Cukiernia Sowa to bydgoska spółka cukiernicza, której udało się podbić nie tylko lokalny, ale i ogólnopolski rynek. Obecnie firma ma już 167 sklepów, z czego 12 firmowych punktów znajduje się właśnie w naszym mieście. Jednym z nich jest Cukiernia Sowa przy ul. Świętego Maksymiliana Kolbego 46, która przeszła metamorfozę!


- Cieszymy się, że po remoncie Cukiernia Sowa na Osowej Górze będzie ponownie otwarta! Zapraszamy do spędzenia czasu przy filiżance kawy i porcji ciasta w odświeżonej strefie kawiarnianej. Przygotowaliśmy także powitalne promocje, dzięki którym będzie można jeszcze lepiej poznać naszą ofertę - mówi Sylwia Tafelska, manager lokalu.


Mieszkańcy Osowej Góry ponownie będą mogli odwiedzić sąsiadującą cukiernie już w środę, 22 marca. Z okazji otwarcia firma przygotowała specjalne promocje! Od 22 marca do 8 kwietnia przy zakupie kanapki, bajgla, wrapa lub sałatki z oferty Sowa Lunchowa, dowolną małą kawę otrzymamy za 1 zł. Ponadto przygotowano także promocję idealną na zbliżającą się Wielkanoc! Przy zakupie dwóch produktów z oferty wielkanocnej, na drugi otrzymamy rabat w wysokości 50%. Jednak to nie jedyne powody, dla których warto odwiedzić lokal przy ul. Świętego Maksymiliana Kolbego 46.


Po remoncie Cukiernia Sowa pod tym adresem będzie jeszcze bardziej sprzyjała słodkim spotkaniom! Powiększona została strefa kawiarniana, dzięki czemu lokal ma więcej miejsc siedzących dla gości, którzy z pewnością zachwycą się także odświeżonym wnętrzem oraz… asortymentem. W słodkim królestwie Sowy będzie można znaleźć torty, kostki, serniki, tarty, pączki, eklery… i wiele, wiele więcej! Słodkie wyroby Cukierni Sowa powstają na bazie składników pochodzących od sprawdzonych dostawców i produkowane są w naszym mieście, w bydgoskiej siedzibie firmy. Wszystkie te pyszności najlepiej smakują w towarzystwie kawy z własnej palarni Sowy. Co ważne, w ofercie lokalu znajdziemy także lody rzemieślnicze oraz ręcznie robioną galanterię czekoladową.


Jednak do cukierni na Osowej Górze warto wpaść nie tylko na słodkości. W asortymencie pojawią się również dania i przekąski z segmentu Sowa Lunchowa, które znakomicie sprawdzą się jako przekąski do pracy. W witrynie dostępne będą kanapki, pasty i sałatki, które powstają ze świeżych składników i są przygotowywane według autorskich receptur firmy.


Cukiernia Sowa przy ul. Świętego Maksymiliana Kolbego 46 będzie czynna siedem dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-18:00, w soboty w godz. 7:30-15:00, a w niedziele w godz. 9:00-15:00.


(gaz)


#InfoProstoDlaWas

64 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page
https://webep1.com/go/f8789f3d02