top of page

Czas na łyżwy w Bydgoszczy! Największe zimowe miasteczko zawita na lodowisko Torbyd!


Już 28 i 29 stycznia jedno z najbardziej rozpoznawalnych zimowych miasteczek zawita na lodowisko Torbyd w Bydgoszczy. Skorzystać będzie można z doświadczenia najlepszych instruktorów łyżwiarstwa i atrakcji dla wszystkich szukających miejskich, rodzinnych rozrywek podczas ferii.Znana wszystkim zimowa ekipa po raz drugi rusza w trasę po całej Polsce, aby zarazić łyżwiarską pasją i dobrą zabawą! Na swojej mapie ma aż 16 miejscowości, a jedną z nich jest Bydgoszcz.


Już 28 i 29 stycznia (sobota, niedziela), na 1780 m² lodowiska Torbyd w Bydgoszczy (ul. Toruńska 59) Zimowy PGE Narodowy w Trasie oferować będzie szkolenia łyżwiarskie oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.


Co czeka na odwiedzających?


Uczestnicy będą mogli liczyć na bezpłatne szkolenia z wykwalifikowaną kadrą instruktorską prosto ze znanego wszystkim Zimowego Narodowego w ramach cykli tematycznych, którym towarzyszyć będą animacje na lodowisku i w strefie zabaw, rozgrzewki z układami choreograficznymi, kolorowanki dla dzieci, wielkoformatowe klocki, a także łamigłówki i konkursy wiedzy o Zimowym PGE Narodowym w Trasie z nagrodami oraz popularne tworzenie gifów.


ROZKŁAD JAZDY NA LODOWISKU W BYDGOSZCZY:

-Poranki dla dzieci z PGE - 11:00 - 11:45; 13:00 - 13:45

Zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach.

-Trening łyżwiarski dla młodzieży i dorosłych - 15:00 - 15:45; 17:00 - 17:45

Warsztaty dedykowane młodzieży i dorosłym, których celem jest zachęcenie do wejścia w nową formę zimowej aktywności fizycznej.

-Disko Lodowisko z 4FUN.TV - 19:00 - 19:45

Popularna na zimowym miasteczku lodowa dyskoteka w rytm największych hitów stacji 4FUN.TV.


STREFA ZIMOWEGO PGE NARODOWEGO W TRASIE - 11:00 - 19:00

Bilety dostępne są w kasach lodowiska w standardowych cenach - dodatkowe aktywności na lodowisku w ramach wydarzenia są bezpłatne. Na odwiedzających stronę www.zimowynarodowy.pl czeka niespodzianka - darmowe wejściówki do pobrania. Liczba bezpłatnych biletów jest ograniczona.


Stanisław Gazda


#InfoProstoDlaWas

80 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page