top of page

CH Rondo rozda rowery i bony za paragony


Rower elektryczny, 2 rowery miejskie i setki bonów na zakupy – to wszystko czeka na klientów Centrum Handlowego Rondo do 18 marca. Akcja promocyjna uprzyjemni klientom zakupy, a rowery ułatwią powrót do formy po zimowym odpoczynku.Do 18 marca w CH Rondo będzie można wymienić paragony na bony na zakupy. Centrum przygotowało setki bonów o wartości 30 zł, a dla klientów z największą ilością paragonów – rower elektryczny o wartości ok. 5.000 zł i dwa rowery miejskie warte ok. 2.000 zł. Takie prezenty tuż przed rozpoczęciem wiosennego sezonu rowerowego to nie lada gratka dla wszystkich, którzy planują ciepłe dni spędzić w ruchu i na świeżym powietrzu.


Zdobycie upominków jest bardzo proste: wystarczy zrobić zakupy na kwotę minimum 200 zł na maksymalnie 2 paragonach – w tym nie więcej, niż 70 zł na paragonie z hipermarketu. Następnie należy udać się z paragonami do Punktu Obsługi Akcji i tam zarejestrować paragony. Dzięki temu będzie można otrzymać bon na zakupy u najemców CH Rondo biorących udział w promocji oraz szansę na wygranie jednego z rowerów. Klient może łączyć paragony ze wszystkich dni akcji.


Wiosenna akcja promocyjna to świetna okazja, by robiąc codzienne zakupy, zyskać bon na następne. Każdy kolejny zarejestrowany paragon zwiększa szansę na otrzymanie roweru, a tym samym wjazd w wiosenny sezon na własnych, nowiutkich dwóch kółkach.


(gaz)


Fot.: Materiały prasowe.


#InfoProstoDlaWas

75 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page
https://webep1.com/go/f8789f3d02