top of page

CH Focus rozdaje walentynkowe upominki!Walentynki – święto miłości lub kolejna okazja do tego, by po prostu spędzić miło czas, a najbliższej osobie sprawić przyjemność. Niezależnie od sytuacji, do wspólnego celebrowania dnia miłości zaprasza CH Focus! Z okazji święta zakochanych w bydgoskiej galerii na klientów czekać będą atrakcyjne nagrody! Za zakupy zrealizowane w dniach 13– 18 lutego galeria będzie rozdawać premiowane upominki, które z powodzeniem mogą zastąpić lub stanowić wyjątkowy dodatek do walentynkowego prezentu.Zakochani niecierpliwie czekają na Walentynki. W tym dniu zwykle obdarowujemy się kwiatami, słodyczami lub spędzamy wspólnie czas poza domem. Myśląc o swojej drugiej połówce, wielu z nas już planuje ten najbardziej romantyczny dzień w roku.


CH Focus ma propozycję na walentynkowy upominek dla zakochanych. Klienci, którzy w dniach 1318 lutego zrobią zakupy w centrum za minimum 100 złotych (maksymalnie na dwóch paragonach), zarejestrują swoje paragony w punkcie odbioru nagród i dołączą do klubu #maszokazje, będą mogli odebrać walentynkową nagrodę. Do wyboru są: zaproszenia na deser w Grycanie, kupon do restauracji Bierhalle, świece zapachowe, a także stylowa biżuteria. Do rozdania jest aż ponad 1000 nagród!


Walentynkowy klimat podkreśli także specjalna scenografia punktu odbioru nagród w pięknie zaaranżowanej przestrzeni będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Punkt odbioru nagród zlokalizowany będzie obok salonu iDream i czynny w trakcie trwania akcji, codziennie w godzinach 12.00-18.00.


- Walentynki obchodzi się w różnych częściach świata na różne sposoby. Niezależnie od tradycji i kultury, ważne są szczere intencje i dobra atmosfera. Wszystkich, którzy szukają inspiracji prezentowych i chcą miło zaskoczyć bliską osobę, zachęcamy do świętowania razem z CH Focus. Warto odwiedzić galerię, wziąć udział w naszej walentynkowej akcji i za zrealizowane zakupy odebrać walentynkowy upominek – mówi Gregory Pertus dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.


Akcja walentynkowa odbędzie się w CH Focus w dniach 13–18 lutego, w godzinach 12.00 – 18.00.

Więcej informacji nt. planowanych wydarzeń znajduje się na www: https://focusbydgoszcz.pl/.


(gaz)


#InfoProstoDlaWas78 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page
https://webep1.com/go/f8789f3d02