top of page

CH Focus poszerza ofertę o dwóch nowych najemców


Już wkrótce do CH Focus wprowadzą się nowi najemcy. W najbliższych dniach swoją działalność w bydgoskiej galerii rozpocznie Manufaktura Herbaty, oferująca szeroki wybór wyselekcjonowanych herbat oraz kaw. W połowie listopada otworzy się sklep polskiej marki Olimp Store z odżywkami i suplementami diety. Proponowane w nich produkty, wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach, z pewnością przypadną do gustu klientom.Manufaktura Herbaty to klimatyczne miejsce, w którym każdy smakosz będzie mógł spróbować nowych smaków, uzupełnić zapasy bądź rozwinąć swoje zamiłowanie do herbaty lub kawy. Otwarcie sklepu w CH Focus zaplanowano na połowę listopada. Jego ofertę tworzyć będzie bogaty wybór wyselekcjonowanych herbat oraz kaw z najlepszych plantacji. Asortyment uzupełnią także zioła oraz gotowe mieszanki ziołowe na konkretne dolegliwości. W sprzedaży dostępne będą również naturalne syropy i przetwory od polskich producentów, a także słodkie dodatki w postaci czekolad i drobnych słodyczy. Uzupełnieniem oferty będą różnorodne akcesoria niezbędne do parzenia herbat oraz oryginalna porcelana. Dodatkowo, na życzenie klienta obsługa sklepu zapakuje zakup na prezent. W nowo otwartym w CH Focus salonie, na powierzchni 44 m.kw., każdy miłośnik oryginalnych smaków i aromatów z pewnością znajdzie coś dla siebie. Manufaktura Herbaty znajdować się będzie tuż obok sklepu Big Star.


W połowie listopada swój salon otworzy także Olimp Store, proponujący szeroki asortyment produktów, począwszy od suplementów diety i odżywek, po żywność funkcjonalną, odzież i akcesoria treningowe. Klienci w Olimp Store, oprócz preparatów topowych marek Olimp Sport Nutrition, Olimp Labs czy Biogenix, Results Nutrition, DNA Your Sups, będą mogli liczyć także na profesjonalną pomoc w doborze suplementów uzupełniających ich dietę czy wspomagających w realizacji postawionych celów treningowych. W Olimp Store będzie można również bezpłatnie odebrać zamówienia złożone w sklepie internetowym.


Olimp Store to polska sieć sklepów z suplementami i odżywkami dla osób aktywnych, należąca do grupy kapitałowej Olimp Labs. Sklep w bydgoskim Focusie o powierzchni 39 m.kw. zlokalizowany będzie obok punktu InMedio.


- Ofertę CH Focus, zgodnie z aktualnymi potrzebami konsumenckimi, systematycznie uzupełniamy o nowe, poszukiwane przez klientów marki. Po otwarciu we wrześniu dwóch salonów – Tezenis i Femestage – w listopadzie pojawią się dwa kolejne sklepy. Nowe miejsca zakupowe w Focusie - Manufaktura Herbaty i Olimp Store – wzbogacą i uatrakcyjnią dotychczasową ofertę. Nasze doświadczenie i konsekwentnie realizowana strategia pokazują, że innowacyjne podejście w budowaniu portfolio najemców spotyka się z uznaniem naszych klientówpodsumowuje Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.


(gaz)


#InfoProstoDlaWas

522 wyświetlenia0 komentarzy
bottom of page
https://webep1.com/go/f8789f3d02