top of page

Bydgoski rynek narkotykowy coraz szczuplejszy. Kolejne narkotyki zabezpieczone przez policjantów


Zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszał 26-letni bydgoszczanin, którego zatrzymali śródmiejscy kryminalni. Mężczyzna miał ukrytą w budynku gospodarczym amfetaminę, a także haszysz oraz kryształki MDMA. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.Wszystko zaczęło się od ustaleń policjantów z Wydziału Kryminalnego komisariatu na bydgoskim Śródmieściu. Wynikało z nich, że mieszkaniec tej dzielnicy ma związek z przestępczością narkotykową.


By to sprawdzić pojechali do jego miejsca zamieszkania. Po przedstawieniu powodu wizyty kryminalni przystąpili do przeszukania zajmowanego przez niego lokalu, a następnie przynależnych do mieszkania pomieszczeń gospodarczych. W efekty nie musieli długo czekać.


W jednym z budynków gospodarczych ujawnili worek strunowy z białym proszkiem, drugi z brunatną substancją oraz trzeci z kryształami. Przeprowadzone wstępne badania narkotesterem potwierdziły, że to niemal 130 gramów amfetaminy, 24 gramy haszyszu oraz 13 substancji MDMA będącej pochodną amfetaminy. Zabezpieczone środki trafiły do laboratorium kryminalistycznego, a ich właściciel do policyjnego aresztu.


Finalnie 26-latek usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Prokurator po przesłuchaniu bydgoszczanina zastosował wobec niego policyjny dozór.


(gaz)


Fot.Policja


#InfoProstoDlaWas

69 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page