top of page

Blisko kilogram narkotyków u 44-latka… [FOTO, WIDEO]


Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie 44-latek, w mieszkaniu którego policjanci zabezpieczyli niemal kilogram środków odurzających: amfetaminy, marihuany, efedronu i ekstazy. Mężczyźnie grozi teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z KWP w Bydgoszczy oraz KPP w Żninie ustalili, że mieszkaniec powiatu żnińskiego może mieć związek z przestępczością narkotykową, a w mieszkaniu przechowuje niedozwolone substancje.


W miniony czwartek (25.08.22) postanowili sprawdzić swoje informacje. We wczesnych godzinach porannych weszli do mieszkania 44-latka. W efekcie przeprowadzonego przeszukania ujawnili znaczne ilości narkotyków ok. 365 gramów amfetaminy, ponad 500 gramów efedronu, ponad 100 gramów marihuany i tabletkę ekstazy. Zabezpieczyli ponadto wagi elektroniczne i gotówkę w polskiej walucie pochodzącą z przestępczego procederu. Mężczyzna został zatrzymany, a zabezpieczone substancje trafiły do badań laboratoryjnych. Wstępne sprawdzenie narkotesterem potwierdziło, że były one zabronione ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii.


44-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. W piątek (26.08.22) sędzia przychylił się do wniosku oskarżyciela i zadecydował o aresztowaniu żninianina na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi teraz nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


(gaz)


Foto i wideo: Policja.
131 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page