Będzie się działo, czyli… weekend w Bydgoszczy


Dzięki uprzejmości Bydgoskiego Centrum Informacji prezentujemy ofertę interesującego spędzenia weekendu w Bydgoszczy.



Sobota, 10 września


09.00 XXX Zjazd Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów, Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze,

09.00 Jesienna Giełda Płytowa , Focus Mall Bydgoszcz,

10.00 Śniadanie na Trawie Moda & Prosecco, Weranda,

10.00 Kierunek Wycieczka - Rzeźba w przestrzeni miasta, Opera Nova,

11.00 Spotkanie warsztatowe: haftowanie z Ewą Cieniak, Wieża Ciśnień - Muzeum Wodociągów,

12.00 Waleczne Dzieciaki - Piaski Sahary, ul. Inwalidów 1, Sport,

12.00 Święto ulicy Pomorskiej i Londynka, ul. Pomorska 81-83,

13.00 II Rodzinny Piknik na Wyspie, Wyspa Młyńska, Dla dzieci,

15.00 Abramczyk Cup 2022, HSW Immobile Łuczniczka,

15.00 Enea Ekstraliga 2022 - Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach, ul. Gdańska 20,

16.00 Włoskie lato w Pałacu w Ostromecku, Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko,

18.00 18th MÓZG Festival - DO NOT FORGET TO KEEP YOUR MIND CLEAR, różne lokalizacje,

18.00 Kruk Changer - koncert, Światłownia,

19.00 Baron Cygański, Opera Nova,

19.00 Ameryka - spektakl, Teatr Polski,

19.00 Koncert zespołu TRE VOCI „ My way”, Amfiteatr nad Brdą,

19.30 Trance Friends vol. 19, Scena Bydgoszcz ( obok restauracji La Rosa ) Plac Kościeleckich 3,

19.45 Kino na Rynku, Stary Fordon,

20.00 Łukasz Pawlik Quartet & Mike Stern & Leni Stern, Eljazz,


Niedziela, 11 września


10.00 Zostań turystą w swoim mieście - Ogród Botaniczny UKW - najstarszy ogród w Bydgoszczy, Ogród Botaniczny UKW,

10.00 FryMARK bydgoski, Bydgoskie Centrum Finansowe,

11.00 Wycieczki z przewodnikiem dla rodzin z dziećmi - Muzyczna Bydgoszcza, Filharmonia Pomorska,

11.30 Jarmark Kujawsko-Pomorski , Park Myślęcinek,

12.00 Dzień nad Starym Kanałem, Muzeum Kanału Bydgoskiego,

12.00 Finałowy koncert w ramach kursu gordonowskiego dla muzyków, Fundacja Kreatywnej Edukacji, ul. Mińska 15,

12.00 Sportis KKP Bydgoszcz - KKPK Medyk POLOmarket Konin, Stadion KKP Bydgoszcz,

13.00 XIII Bieg Męczeństwa i Pamięci Narodowej na Szwederowie, Wieża Ciśnień - Muzeum Wodociągów,

13.00 Abramczyk Cup 2022, HSW Immobile Łuczniczka,

15.00 Enea Ekstraliga 2022 - Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach, ul. Gdańska 20,

16.00 Wzgórze Wolności BEZ TAJEMNIC!, Kościół Wojskowy pw. Matki Bożej Królowej Pokoju,

18.00 Baron Cygański, Opera Nova,

18.00 Ameryka - spektakl, Teatr Polski,

19.45 Kino na Rynku, Stary Fordon.


Tekst i fot: Stanisław Gazda

79 wyświetleń0 komentarzy