top of page

21-latek miał klefedron i marihuanę. Został zatrzymany przez policję


Białobłoccy policjanci zatrzymali 21-latka, który odpowie za posiadanie zabronionych substancji. Mężczyzna miał ponad 50 gramów klefedronu, a także marihuanę. Już usłyszał zarzuty.
Policjanci z komisariatu w Białych Błotach wczoraj (23.10.2022) patrolowali ulice Kruszyna Krajeńskiego, gdy około 10:30 zauważyli dwóch mężczyzn wchodzących do pustostanu przy ulicy Ogrodowej. Policjanci postanowili to sprawdzić. Już momencie podjęcia interwencji zwrócili uwagę na zdenerwowanie jednego z mężczyzn. Podczas kontroli wyjaśnił się powód takiego zachowania 21-latka. Policjanci zabezpieczyli przy nim worek foliowy z białym proszkiem. Przeprowadzone wstępne badanie narkotesterem potwierdziło, że to ponad 4 gramy klefedronu (4-CMC). Na tym jednak nie koniec.


Funkcjonariusze pojechali również do jego miejsca zamieszkania. Tam zabezpieczyli kolejne środki, niemal 50 gramów 4-CMC oraz woreczek z marihuaną. Wszystkie ujawnione środki trafiły do policyjnego laboratorium kryminalistycznego, a 21-letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego do policyjnego aresztu.


Dzisiaj (24.10.2022) mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania zabronionych substancji, za co może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.


(gaz)


Fot.: Archiwum


#InfoProstoDlaWas

190 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page
https://webep1.com/go/f8789f3d02